MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 9255040
*
nr 925 5040
Kökspall
50-tal, AWAB
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:02:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/11 12:51:24
1
500 kr
3/11 18:37:54
2
600 kr
3/11 19:01:27
3
700 kr
12/11 19:36:54
4
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: awab karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:14
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:54
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15
-
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:21
*
Kökspall
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5040
Kökspall
50-tal, AWAB
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/11 12:51:24 | 1 | 500 kr |
3/11 18:37:54 | 2 | 600 kr |
3/11 19:01:27 | 3 | 700 kr |
12/11 19:36:54 | 4 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: awab karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:14 -
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:54 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15 -
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03 -
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:21